تبلیغات
حجره 233 - خوی ، ما وارث سیرک الکس اسپانیایی هستیم...- آگای گاضی گمه را گرفته بود دستش ، این هوا

 - آگای گاضی گمه نبود کیه! چاگو بود...

- ببخشید روستای شما مگه چاقوها چن سانت هستن؟

- اینی که من میبینم شمشیره نه چاقو و یا قمه حالا شما میگد چاقو عجب!

- جدیدا چاقوها چقدر بزرگ شده اند جل الخالق!

- این وضعیت شهرمن یعنی شهرستان خوی است ، این دیالوگ ها هم یا در کوچه وبازار رد و بدل میشه یا در محضر محترم قاضی.

از ماه مبارک رمضان هم خبری نیست دروغ می گویند آنها که ادعا دارند دارالمومنین است و آمار فساد و بزهکاری در ماه مبارک به شدت کاهش می یابد.

اینجا خوی ، ما وارث سیرک الکس  اسپانیایی هستیم...

هوای شهرم به شدت گرم است نور حاصل از آفتابش کافی است دقیقه ای به سر مبارکت بخوره و با بی حالی حاصل از عطش قاطی بشه و تلوتلو خوران جایی برای فرار پیدا کنی و این وقت جایی بهتر از پارک نیست اما چه سود تنها کافیه چند دقیقه بشینی تو پارک اونوقت مفهوم دقیق ما وارث سیرک الکس اسپانیایی هستیم را از عمق وجودت درک کنی. و محلّی که قرار بود آرامش را با نسیم خنک پارک به وجودت هدیه کنه باعث سوهان روحت میشه.

چندین سال آقایان مسئوول محترم دارالمومنین ، داعیه دار فرهنگ سازی برای شهرستان خوی هستند ! چشم نخورن کارهای خوب هم انجام داده اند آن هم از نوع مزخرفش!

و امروز نتیجه این کارهای فرهنگی را تو پارک های شهرمان به وضوح میبینیم . نتیجه ای که در چاقو و قمه کشی ، شمشیرکشی(واقعیت داره)،عربده کشی و....عینیت یافته!

پارک لاله شهانق یک نمونه است...

 از نزدیکای غروب تا ساعت یک شب اگه هوس دیدن صحنه های اکشن و بزن بزن داری یه سر به پارک لاله بزنی همه اینها را میبینی البته سر زدن باید متفاوت باشه با گشت کلانتری منطقه مثلا اگه ساعت دو شب بیایی چیزی از این شب هیجانی نصیبت نمیشه یا اگه بعد اینکه شمشیرها برای مدتی غلاف شدند، بیایی مطمئن باش حسرت میخوری . زیاد کش نمیدم...

پارک لاله که قرار بود در بوروکراسی فرهنگی مسئوولین شهرمن یعنی شهر خوی  بشه مرکز آرامش و تفریح سالم خانواده های شهر، امروزتبدیل شده به مرکز فساد و  تخیله هیجان جوانان بزهکار و موادفروش و...فروش شده و محلی برای عربده کشی این جوانان الگو گرفته از فرهنگ سیرک الکس اسپانیایی...

ساده تر کنم  روزی نیست که دست یکی توسط شمشیر قطع نشه یا سر یکی هدف شمشیر یکی دیگه قرارنگیره و...

خطر داره برادر خطر

این ها واقعیت های شهرمن است که بیشتر از این نمی تونم بگم آخه خطر داره برادر خطر ، مثلا نمی تونم بگم بچه های چندساله را سوار ترک موتور می کنند  .... و یا جدیدا هم میل پیدا کردند به بچه مسجدی ها...


این هارو که نمیتونم بگم خطر داره برادر خطر...آخه من بگم سخت مسئوولین میشه مجبورند بیان تکذیب کنند و بگویند از این خبرها نیست یا یه مصاحبه ای تو یکی از هفته نامه های شهری بکنند و دم از دارالمومنین بودن شهرخوی بزنند و از فرهنگ پاک و اخلاق اسلامی شهر خود دفاع کنند ، بهرحال اینا سخته برای مسئوولین که به صورت چرخشی همیشه باید جایشان را عوض کنند و هوای همدیگر را داشته باشند و یا خدایی نکرده کت و شلوارهای اتو کشیدشون خاک بخوره یا نماز اول وقتشون به آخر وقت پاس داده بشه از همه مهم تر مجبورند از زیر کولرهای سرد بلند بشند و این هم که گناهه... چون بیت المال اسراف میشه وبهرحال مسئوولین شهر من خیلی مقید هستند.

موضوعات مرتبط: شهر من
صلی الله علیک یاأباعبدالله
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب