تبلیغات
حجره 233 - چه حزب الله کشونی بشود!
تاریخ : 1392/03/16 | 22:20 | نویسنده : اعیاع

تب انتخابات بدجور از حالت داغ بودن خارج شده بنظرم داره به سمت شعله کشیدن میره...خدا به دادمان برسه ،همه دارند همدیگر را می کوبند و صدافسوس تر در این بین حزب الله داره خط شکن عمل می کنه، اگر بگویم اکثر حزب اللهی افتاده اند به جان هم چیز گزافی نگفته ام، کجای دین محمد دیده اید مالک ها و عمارها و مقداد و...به جان هم بیفتند؟ کسی یک مورد بیاورد شارگم و میزنم؟ امروز شاهدیم همه عزیزان حزب اللهی که هرکدام ادعاهای آنچنانی هم دارند و به زعم خویش مالک و عمار و ابوذر و...این زمانه اند، آتش بیار این معرکه اند! خوارج، افراطی، متحجر، احمق، نادان و... و صدبدتر  از اینها که زبان از گفتنشان شرم دارد، همدیگر را مخاطب خویش قرار می دهند! انگار دشمن خیلی خوب کارش و انجام داده جبهه های مختلف از حزب الله اما در مقابل هم!
و بدتر از این هیچ کس هم حاضر نیست کوتاه بیاید! ما را چه شده امروز چرا نمی فهمیم که اصولمان یکیست! جبهه مون یکیست! چه اشکال داره یکی به آقا سعید رای بده، دیگری به حاج باقر، آن یکی به ولایتی و....چرا از اختلاف سلیقه هامون پیرهن عثمان ساخته ایم و هر کدام سوار بر جمل غفلت آنرا بالا برده ایم و همدیگر را می کوبیم؟
دین محمد با دین خمینی فرق ندارد، مالک ها و مقدادها و ابوذرها و عمارها و...با ابوموسی ها و اشعث ها و زیبرها و طلحه ها سر سازش ندارند و با انها می جنگند نه با خویشتن!
از فردای امروز میترسم از فردایی که یکی از این عزیزان بر مسند ریاست بشینه و زبانم لال، زبانم لال یک کم ضعیف عمل کنه! چه حزب الله کشونی میشه اونوقت! چه افراط ها وتفریط ها می شود اونموقع!

خدا نیاره بدجور حزب الله به جان هم می افتد برای تلافی این روزها...
دستی به دعا برداریم: الهی جهالتمان را بر عقل و احساسمان مسلط نساز...

موضوعات مرتبط: سیاسی
صلی الله علیک یاأباعبدالله
آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
امکانات وب